Тиждень християнської етики

Дата: 22.09.2023 11:32

Вересень цьогоріч порадував нас неймовірно теплою погодою, а останній його тиждень був особливий для учнів Волосянківського ЗЗСО І-ІІ ст., адже з понеділка там тривав тиждень християнської етики. Розпочали ми його молитвою та хвилиною мовчання, а далі учні мали змогу стати учасниками різноманітних подій. Зокрема, учні 4 кл., 6-А кл. та 6-Б кл. показали свої знання у вікторині «Юні знавці Біблії та християнської етики ». Перемогли всі і отримали за це цікаві подарунки. В 2 кл. ми говорили про роль батька в сімʼї та слухали пісні про татка. Учні 8 кл. мали змогу дізнатися про важливих жінок з Біблії і їх роль в історії та розгадувати кросворди. Пʼятикласники ж, після перегляду презентації «Унікальні памʼятки Біблії», взялися за небувалу справ. Вони розпочали виготовляти кожен свою «унікальну» Біблію. Багато емоцій було в учнів 9 кл. після проходження Біблійного квесту . А для 7 кл. великою несподіванкою було те, що до них завітав о. Анатолій і провів з ними бесіду про добро і зло в житті християнина. Першокласники зацікавлено слухали історію свята Покрови Пресвятої Богородиці та зробили розмальовки. Третьокласники ж, дізнавшись про подію гріхопадіння, вирішили виготовити Дерево пізнання добра і зла. Крім того, цього тижня в навчальному закладі звучало багато пісень, діти танцювали банси, переглядали релігійну літературу, малювали біблійні події. А також не забували вкидати монети у скриньку, щоб підтримати акцію «Смілива гривня», і дякувати Богові та воїнам ЗСУ за все.