Тиждень інформатики

Дата: 29.04.2024 11:03

З 22 по 26 квітня у Волосянківському ЗЗСО І- ІІ ст. проходив Тиждень інформатики, який провела вчителька математики та інформатики Гриців Марія Володимирівна.

Протягом тижня здобувачі освіти створювали презентації,( 7- 9 кл.), розгадували ребуси та кросворди, ( 5- 7 кл.), виготовляли лепбук на тему  "Терміни інформатики".( 6-Б кл.)

Дуже сподобалася учням 5- го класу авторська презентація. Діти залюбки малювали своїх домашніх улюбленців і також робили фото.

З учнями 7- го класу Марія Володимирівна провела брейн- ринг " У світі інформатики", з учнями 8- го класу- брейн- ринг " Що? Де? Коли?"

Під час проведення Тижня інформатики обговорювалися проблеми безпеки Інтернету, переглядалися відеоролики, були виготовлені стінгазети.

Під керівництвом вчительки інформатики учні 7- го класу розробили проєкт " Скретч і математика", учні 8- го класу-  "Фільтруємо інформацію в Excel".

З учнями 6- А класу було проведено цікаву вікторину

" Питання- відповідь", з учнями 6- Б класу- вікторину " Чи погоджуєтеся ви, що..."

Тиждень інформатики у нашій школі пройшов креативно, яскраво та насичено. Усі проведені протягом тижня заходи були надзвичайно цікавими. Для багатьох учнів була можливість проявити свою любов до предмета, розкрити приховані таланти, розвивати логічне мислення, а дехто ще більше зацікавився інформатикою.

ВідповістиПереслати

Відреагувати